Zarzecze 143

e-mail: sp.zarzecze@interia.pl

Jesteś tutaj:

"Alicja w Krainie Czarów" - spektakl profilaktyczny

Dnia 19 marca - uczniowie kl. 1 - 4 wzięli udział w wyjeździe do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, na spektakl "Alicja w Krainie Czarów".

"MAGIA KWIATÓW" - konkurs plastyczny

Tematem konkursu były kwiaty, zachwycające w swojej urodzie, barwie, kształcie i fakturze. Są ozdobą naszych ogrodów, dają możliwość tworzenia wspaniałych kompozycji na rabatach i w doniczkach.

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Mój bożonarodzeniowy anioł”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „Mój bożonarodzeniowy anioł” w Centrum Kultury Pogórza w Krakowie.

Bezpieczeństwo na wsi

W piątek 23 lutego uczniowie nasze szkoły wzięli udział w spotkaniu z pracownikami KRUS -u.

Zabawy karnawałowe

Jak co roku w naszej szkole odbyły się zabawy karnawałowe. W dniu 22 stycznia br. bawili się uczniowie klas młodszych oraz przedszkolaki, a kolejnego dnia – uczniowie klas starszych.

„CUD BETLEJEMSKIEJ NOCY”

W sobotę 13 stycznia w naszej szkole, odbyło się spotkanie świąteczne. Najpierw p. Dyrektor Irena Inglot powitała zebranych gości i przedstawił historię przedstawień jasełkowych.

Wyjazd na lodowisko

Dnia 16 stycznia br. uczniowie kl. V-VII udali się na krośnieńskie lodowisko. Niektórzy wjeżdżali na taflę odważnie, a inni robili to bardzo ostrożnie, trzymając się bandy lub korzystając z pomocy lepiej jeżdżących...

Betlejemskie Światło Pokoju dla mieszkańców Zarzecza

17 grudnia podczas wigilii dla seniorów - zuchy z gromady "Dzielne Orły"przekazały Betlejemskie Światełko Pokoju, symbol Świąt Bożego Narodzenia.

WYRÓŻNIENIA W KONKURSIE PLASTYCZNYM

15 grudnia 2023 r. w Ośrodku Edukacyjno - Muzealnym MPN w Krempnej odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego XVIII edycji "Osobliwości magurskich pór roku".

Wizyta w DPS w Osobnicy

21 grudnia zuchy z Gromady „Dzielne Orły” i członkowie Szkolnego Klubu UNICEF przy szkole podstawowej w Zarzeczu odwiedzili seniorów w Dziennym Domu Pomocy Społecznej w Osobnicy.